Jsme tu pro vás
již více jak 20 let

Společnost Bazény na klíč s.r.o. nabízí široký výběr výrobků vířivek a vířivých van. Vířivá vana se vyrábí v různých tvarech, velikostech a barevném rozlišení. Při výrobě vířivých van je kladen hlavní důraz na maximální pohodlnost a tím se vířivá vana, vířivka zařadila k základnímu vybavení každého domu. Vířivá vana, vířivka nabízí relaxaci, luxusní vybavení, které uspokojí velmi náročné uživatele.

Výroba, prodej vířivé vany, vířivky obsahuje nabídku různých typů vířivek, které jsou rozděleny na interiérové a venkovní vany. Naše společnost nabízí prodej, výrobu vířivky interiérové, nebo vířivky venkovní pro váš dům i zahradu.

Vířivé vany venkovní, neboli vířivky nemusí být součástí pouze našich interiérů, ale mohou být také umístěny na terase, nebo zahradě našeho domu.Venkovní vířivé vany obsahují hydromasážní systém a kombinované masážní trysky. Součástí výroby vířivé vany je termostat na ohřev vody. Náš prodej vířivé vany venkovní vám umožňuje vybrat vhodný typ vířivky, nebo van právě pro vás.

Vířivé vany a vířivky interierové se vyrábí v různé povrchové úpravě, barevném provedení, tvaru a rozměru. Interiérové vířivé vany jsou svým tvarem přizpůsobeny pro maximální pohodlí.

Výroba vířivé vany interiérové je zaměřena nejen na vysokou kvalitu, ale i dlouhou životnost vířivých van. Vířivé vany s thermokrytem umožňují využití vany od jara do podzimu. S thermokrytem vířivé vany výrazně ušetří náklady na ohřev vody. Při zájmu o celoroční využívání van, je možné vířivou vanu vybavit zastřešením, které umožní její používání po celý rok. Oblíbená vířivá vana s thermokrytem vám nabízí plné využití všech relaxačních účinků od jara až do podzimu.

FOTOGALERIE

VÍŘIVÉ VANY

Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte