Jsme tu pro vás
již více jak 20 let

Terénní úpravy jsou zpravidla základním pilířem samotné realizace zahrady. Jednak jsou naprosto zásadní pro jakékoliv zakládání trávníků a obecně je třeba každou zahradu v začátku realizace srovnat nebo naopak rozčlenit tak, jak je to plánováno dle odborného projektu.

DOVOZ ZEMINY PRO TERÉNNÍ ÚPRAVY

Jsme pochopitelně schopni svépomocí zajistit dovoz zeminy pro terénní úpravy v rámci dané realizace zahrady. Je velmi důležité, aby se jednalo o kvalitní zeminu, na které se bude dařit vegetaci, za což beze zbytku ručíme.

Terénní úpravy

Pro naše zákazníky provádíme i terénní úpravy, ať už zahrady nebo dalších pozemků. Pro terénní úpravy disponujeme moderní technikou a zkušenými pracovníky. Díky tomu vykonáváme terénní úpravy v nejvyšší možné kvalitě. Pokud byste chěli i vy provést na vašem pozemku terénní úpravy, neváhejte nás kontaktovat.

Zpevněné plochy

Zpevněné plochy (známé také jako plošné stavby) jsou pozemky nebo části, které jsou zpevněny bez svislé nosné konstrukce. Mezi zpěvněné plochy se řadí např. komunikace, parkoviště, výstavní plochy, plochy pro překládání zboží, manipulační plochy mezi jednotlivými budovami a další zpevěné plochy. Při realizaci každé zpevněné plochy vždy provádíme pečlivou konzultace s našmi zákazníky. Obraťte se na nás - zpevněné plochy připravíme přesně dle vašich představ.

FOTOGALERIE

Realizace zahrad

Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte

Terénní úpravy zahrad

Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte
Pro zvětšení klikněte